BRESSER SPEKTAR 12X60

2 999 Kč –13 %
2358b
2 999 Kč –13 % 2 599 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Bresser Spectar dalekohled 12x60 je oblíbený dalekohled pro pozorování na větší vzdálenosti v přírodě, na posedu nebo i pro astro pozorování či pozorování letadel. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bresser Spectar dalekohled 12x60 je oblíbený dalekohled pro pozorování na větší vzdálenosti v přírodě, na posedu nebo i pro astro pozorování či pozorování letadel. Velký průměr objektivu s antireflexní úpravou FMC (Fully  MultiCoated) sklo typu BK7 dávají pěkný ostrý a jasný obraz i při zvětšení 12x. Velký průměr výstupní pupily (5mm) při zvětšení 12x zaručuje výbornou světelnost.

Dobře se drží, ovládací prvek centrálního ostření se lehce obsluhuje i v rukavicích. Dalekohled je vybaven závitem pro přichycení stativu, kovové tělo je pogumováno, což napomáhá ochraně při nárazu nebo pád.

Očnice jsou gumové a dobře padnou na oční jamky. Vzhledem k tomu, že vzdálenost výstupní pupily je kratší, doporučujeme pozorovat bez brýlí. Ostření se ovládá centrálním šroubem a je dostatečně přesné. Na pravém okuláru je tzv. dioptrická korekce, pomocí níž lze zaostření upravit přesně podle očí pozorovatele.

  • Optické sklo BK7
  • Antireflexní vrstvy FMC Bresser
  • Barva tmavší zelená
  • Hmotnost 968g
  • Zvětšení 12x
  • Průměr objektivu (mm) 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: