Pákové espresso ECG ESP 20301 White

Neohodnoceno
Značka: ECG
2 599 Kč
Skladem v e-shopu

pákový espresso kávovar • tlakové čerpadlo s 20 bary • otočná tryska na šlehání mléka • nerezový filtr na E.S.E. kapsle • bojlerový způsob ohřevu • nádoba 1,25 l • předspaření a nahřívání šálků • příkon 1250-1450 W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávovar pro milovníky kávy

ECG ESP 20301 White pákový kávovar

Nedokážete si představit ráno bez pořádné dávky své oblíbené kávy? Je to pro vás rituál, který milujete a nechcete se ho vzdát? S přípravou vašeho oblíbeného nápoje vám pomůže kvalitní pákový kávovar, který se svým výkonem vyrovná přístrojům v kavárnách.

Sáhněte po pákovém kávovaru ECG ESP 20301 White v elegantním bílém provedení a můžete si kávu vychutnávat několikrát denně.


Velká nádoba na vodu

 

Na první pohled vás tento model okouzlí svým netradičním bílým designem, díky kterému vyniká mezi podobnými produkty. To však není zdaleka vše. „Pod kapotou“ přístroje se ukrývá profesionální tlakové čerpadlo dosahující tlaku až 20 barů. Připravíte si tedy naprosto dokonalou kávu přesně tak, jak vám vyhovuje.

Odnímatelná nádoba na vodu o objemu 1,25 litru zaručuje, že připravíte dostatek kávy pro sebe i pro větší návštěvu.

ECG ESP 20301 White vyjímatelná nádoba na vodu

 

Vyzkoušejte kávové pochoutky

ECG ESP 20301 White pákový kávovar

Nadstandardem pákového kávovaru ECG ESP 20301 White je také otočná parní tryska na šlehání mléka. S její pomocí se i doma můžete pustit do přípravy nápojů, kvůli kterým byste museli do kavárny.

Tento kávovar však zvládne mnohem víc. Disponuje funkcí rychlého předspaření a nechybí zde ani vyhrazený prostor na nahřívání šálků. Kontakt se studenými částmi hrnku či sklenky by totiž mohl negativně ovlivnit chuť kávy.

A co všechno v pohodlí domova kromě espressa připravíte? S pákovým kávovarem ECG hravě zvládnete spoustu kavárenských delikates jako americano, cappuccino, ristretto nebo latte macchiato. Dobrou chuť!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: