CHLADNIČKA CR350A++ Romo + 4roky bezplatný servis po registraci

4 roky bezplatný servis
Značka: Romo
ZdarmaZdarma
CHLADNIČKA CR350A++ Romo + 4roky bezplatný servis po registraci
11 990 Kč
Skladem v e-shopu
Kombinovaná chladnička s mrazákem dole;
energetická třída A++;
objem chladničky 191 l;
objem mrazničky 119 l;
výdrž bez proudu 20 h;
bílé barevné provedení;
rozměry (V x Š x H): 194,5 x 60 x 65 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spotřeba energie je u chladniček nejdůležitějším parametrem. Kvůli svému neustálému chodu je právě chladnička největším konzumentem elektřiny v domácnosti. Značka Romo proto klade maximální důraz na snížení spotřeby chladniček a mrazáků při současném zachování vynikajících parametrů výkonu. Většina spotřebičů Romo je zařazena v energetické třídě A++ což znamená, že spotřebují o 36 % méně energie než chladničky zařazené do energetické třídy A. Pro představu tyto úsporné chladničky spotřebují tolik energie jako klasická 25 W žárovka. To vše při zachování mrazícího výkonu 8 kg/24 h a výdrže bez proudu až 25 hodin (u kombinovaných chladniček).

Fast Freeze

Při běžném zmrazování při teplotě od -5 do -15 °C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potraviny. Tyto krystaly ničí jemnou vnitřní strukturu a po jejich rozmrazení je většina výživných látek a minerálů obsažena v odmrazené vodě. Při použití funkce FAST FREEZE (rychlé mrazení) v kombinovaných chladničkách a mrazácích Romo, klesá teplota rychle pod -18 °C. Při této teplotě je proces zmražení rychlý a krystaly vody neničí strukturu uvnitř čerstvých potravin. Tato funkce také zabraňuje prudkému nárůstu teploty uvnitř mrazáku např. po vložení většího množství čerstvých potravin a uchovává tak ostatní zmražené výrobky v bezpečné teplotě.

Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s vyšší rychlostí oběhu chladiva doplněného o kvalitní kompresor a izolaci poskytují mrazničky Romo vysoký mrazící výkon při zachování nízké spotřeby elektrické energie. Mrazničky Romo patří mezi mrazničky s výjimečnou mrazící kapacitou až 24 kg/24 hodin. Takto je zaručeno, že potravina bude rychle zmrazena bez rizika zkažení a tím má delší životnost při skladování.

Nízká hlučnost

Díky speciálním technickým řešením a použitým materiálům, pracují chladničky Romo velmi tiše a splňují nejpřísnější evropské požadavky.

  • En. třída A++
  • Klimatická třída N-ST;
  • hlučnost jen 41 dB;
  • barevné provedení: bílé;
  • celkový hrubý objem 327 l;
  • možnost změny směru otevírání dveří;
  • elektronické řízení teploty s mechanickým ovládáním;
  • roční spotřeba energie 223 kWh;
  • rozměry (V x Š x H): 194,5 x 60 x 65 cm; 

Chladicí část: čistý objem chladničky 191 l; vnitřní LED osvětlení; 3 nastavitelné police z bezpečnostního skla; chromový držák lahví; automatické odmrazování; Fresh Protect - ochrana před množením mikroorganizmů; 

Mrazicí část: čistý objem mrazničky 119 l (****); mrazící výkon 8 kg/24h; výdrž bez proudu 20 h; manuální odmrazování; 4 celoplastové výsuvné boxy z toho 1x Fast Freeze box pro rychlé zamrazování čerstvých potravin; 1x úzká zásuvka pro drobné potraviny

Doplňkové parametry

Kategorie: Vícedvéřové / Kombinované
Barva: bílá
Energetická třída: A++
? Hloubka (cm): 65
? Šířka (cm): 60
? Výška (cm): 195

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: