O nás

Vítáme Vás v našem nově spuštěném internetovém obchodě. Jako kamenný obchod fungujeme už víc než 25 let, jako firma Lubomír Dufek. Začínali jsme s prodejem elektrospotřebičů ve starších prostorech, následně postavili novou budovu pro prodejnu elektrospotřebičů. K tomu se po pár letech přistavila část pro železářství, domácí potřeby a potřeby pro dům a zahradu. Jako poslední přibyla v roce 2011 část určená pro drogerii a věci s ní spojené. Aby nebyla o nic ochuzena, tak právě s tímto sortimentem spouštíme v první fázi náš internetový obchod na doménách PohodlneNakupovani.cz (Pohodlne-Nakupovani.cz). Ve druhé fázi proběhlo přidání velkých domácích spotřebičů, abychom rozšířili nabídku naší kamenné prodejny.

Provoz tohoto obchodu čerpá z tradice a zkušenosti z oblasti prodeje sortimentu, se kterým máme letitou praxi. Provoz internetového obchodu spadá pod syna Lubomíra Dufka, Luboše Dufka. Fakturační údaje a údaje provozovatele jsou uvedeny v sekci "Kontakt".

Jak již název obchodu napovídá, jde nám hlavně o to, aby nakupování bylo prostě a jednoduše pohodlné. Vše nakoupíte z pohodlí domova ať z počítače či mobilního telefonu. Zboží Vám bude doručeno dle Vašeho přání, případně je můžete vyzvednout přímo na naší prodejně v Náměšti nad Oslavou. 

Provoz webových stránek – omezení zodpovědnosti. Ačkoli jsme vynaložili veškeré úsilí pro zabezpečení správnosti informaci na těchto webových stránkách, naše společnost za ně nepřejímá zodpovědnost. Materiály mohou obsahovat nesprávné informace nebo typografické chyby. Stejně tak jsou vyhrazeny tiskové chyby a použité obrázky mohou být pouze ilustrativní. Používáním webu dáváte souhlas s výše uvedenými skutečnostmi.

Kde se v Náměšti nacházíme?

 

Jak vypadá naše kamenná prodejna v Náměšti nad Oslavou vidíte níže.