FZR 5114-170B Benz. sekačka FIELDMANN

Tip
3 hodnocení
Značka: Fieldmann
6 999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Výkon motoru: 2,8 kW
Záběr sečení 51 cm, ocelové šasi
Systém sečení 4 v 1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pořádný pracant na vaši zahradu

Fieldmann FZR 5114-170B je vybaven léty osvědčeným motorem OHV RATO SV 170-S o výkonu 2,8 kW, který je velmi oblíbený pro svoji spolehlivost. Se sečným záběrem 51 cm a sběrným košem o objemu 62 l s ukazatelem zaplnění je ideálním řešením i pro rozsáhlé travní plochy. Doporučená plocha sečení je 1800 m².

Jednoduchá obsluha a flexibilita

Obsluha sekačky Fieldmann FZR 5114-170B je naprosto jednoduchá a každý si ji muže přizpůsobit přesně tak, jak potřebuje. Výška sečení má osm úrovní od 25–80 mm. Nastavení je centrální, takže jedinou pákou se nastaví všechna čtyři kolečka na požadovanou úroveň. Kolečka jsou opatřena kulovými ložisky, a tak se společně s pojezdem postarají o snadnou ovladatelnost zcela bez námahy. Jistě oceníte i přítomnost držáku na nápoje a praktickou přihrádku.

Systém 4 v 1

FIELDMANN FZR 5114-170B vám nabízí čtyři způsoby, jak upravit váš trávník. Sběr do velkého koše s ukazatelem zaplnění, který vám vždy ukáže, kdy je potřeba ho vyprázdnit. Zadní odhoz pro posekání trávy, která pak zůstává rovnoměrně za sekačkou. Boční odhoz pro sekání velkých ploch. A nakonec mulčování, kdy se posekaná tráva drtí na jemný travní odpad, který potom funguje jako hnojivo.

Jednoduchá údržba a skladování

Údržba sekačky Fieldmann FZR 5114-170B po skončení sekání je naprosto jednoduchá. Přední ochranný rám lze použít jako madlo, sekačku naklonit a spodní část jednoduše vyčistit. Sekačka je opatřena rychloupínacím systémem, takže madlo se dá jednoduše složit. Díky tomu nezabere sekačka Fieldmann FZR 5114-170B tolik místa při skladování nebo přepravě na vaši chatu.

 

Čtyřtaktní motor OHV RATO SV 170-S
Výkon motoru: 2,8 kW
Záběr sečení 51 cm, ocelové šasi
Systém sečení 4 v 1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování
Centrální nastavení výšky sečení
Výška sečení 25 – 80 mm
Dělený koš s ukazatelem zaplnění 62 l
Polohovatelné madlo
Měkčený potah madla tlumící vibrace
Přední ochranný rám využitelný i jako rukojeť (snadné čištění)
Panel s přihrádkou na drobnosti
Kola uložená na kuličkových ložiscích
Doporučená plocha sečení 1 800 m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: