FZN 4102-AT AKU nůžky teleskopické FIELDMANN

1 hodnocení
Značka: Fieldmann
949 Kč
Skladem v e-shopu

Teleskopická rukojeť: délka 130 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomocník pro detailní úpravy

Akumulátorové nůžky na keře a trávu FIELDMANN FZN 4102-AT jsou výkonným nástrojem pro dokonalé upravení zeleně na vaší zahradě. Můžete s nimi snadno dostříhat okraje trávníku, tvarovat okrasné dřeviny nebo živé ploty. Uživatelský komfort představuje teleskopická rukojeť o délce 1,3 metru vodící, odnímatelná kolečka, díky nimž lze ošetřit trávník i ve stoje, aniž byste namáhali páteř, a také proto, že celková hmotnost celé soupravy včetně nasazené lišty na trávu s šířkou 8 cm, je pouhý jeden kilogram.

Bezpečná a jednoduchá manipulace

Aku nůžky FIELDMANN FZN 4102-AT jsou napájeny odnímatelnou 3,6V Li-Ion baterií s kapacitou 1 500 mAh, která vydrží přibližně 30 minut práce, přičemž její aktuální stav zobrazuje světelný indikátor. Plné nabití pomocí přiloženého adaptéru pak trvá 4 hodiny.
V příslušenství, kromě vyměnitelné lišty na trávu, najdete také lištu na keře s délkou 11 cm. Jejich záměna je velmi jednoduchá a navíc, aby vše bylo ještě dokonalejší, hlavu nůžek je možné natočit do čtyř poloh podle toho, v jakém úhlu zrovna potřebujete pracovat.

 

Teleskopická rukojeť: délka 130 cm
Vyjímatelná Li-Ion baterie 3,6 V/ 1500 mAh
Indikátor nabití baterie
2 lišty, snadná výměna
Délka lišty na keře 110 mm
Šířka lišty na trávu 80 mm
Otočná hlava, 4 polohy
Bezpečnostní spínač
Doba chodu: cca 30 min
Doba nabíjení: 4 hodiny
Hmotnost: 1 kg (včetně teleskopu a koleček)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: