DV 90T5240AE/S7 SUŠIČKA PRÁDLA SAMSUNG

Neohodnoceno
Značka: Samsung
ZDARMAZDARMA
DV 90T5240AE/S7 SUŠIČKA PRÁDLA SAMSUNG
19 990 Kč
Skladem v e-shopu

Sušička prádla

Kapacita sušení 9 kg
Energetická třída A+++

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušička prádla

Kapacita sušení 9 kg
Energetická třída A+++
Roční spotřeba kWh/rok 194
Hlučnost 63 dB
Průměrná roční spotřeba elektřiny 194 kWh

OptimalDry - Optimalizujte svůj sušicí výkon bez námahy! Řešení OptimalDry používá 3 senzory k dosažení nejlepších výsledků. Monitoruje vlhkost a upravuje čas sušení, takže prádlo je připravené rychle a s použitím minima energie. Zabrání také poškození oblečení a připomene vám, abyste vyčistili výměník tepla.
Wrinkle Prevent - Udržujte sušené oblečení bez záhybů a bez nutnosti žehlení. Jednoduše zvolte funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení cyklu sušení přerušovaně otáčí buben bez zahřátí až po dobu 180 minut. Zabraňuje tak příliš dlouhému setrvání oblečení na jednom místě při vysoké teplotě, takže se v látce nevytvářejí záhyby.
Quick Dry 35' - Mějte rychle přioravené jakékoli oblečení, které právě potřebujete, například pracovní košili nebo školní top. Cyklus Quick Dry 35' vysuší 1 kg oblečení, které bude připraveno k nošení za 35 minut*. Pomocí vysokého tepla můžete bezpečně vysušit hned několik věcí, čímž výrazně ušetříte čas. Oblečení, které právě potřebujete, prostě okamžitě vysušte.

Oboustranná dvířka - Vyberte směr, kterým se budou otevírat otočná dvířka*, tak, aby vyhovoval uspořádání vašeho domu. Stačí si zvolit, která strana se otevírá, aby odpovídala umístění a vašim preferencím. Stěny vám tak už nebudou překážet! Dvířka jsou navíc průhledná*, takže můžete jediným pohledem zkontrolovat, co je uvnitř.
Vnitřní osvětlení bubnu
Odložený start /konec
Ochrana proti pomačkání
Zabudovaná WiFi

Rozměry:
Výška : 85 cm
Šířka : 60cm
Hloubka : 60cm

hmotnost : 50 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky prádla
? Hloubka (cm): 60
? Šířka (cm): 60
? Výška (cm): 85

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: