CHLADNIČKA KOMBINOVANÁ CRD401A+ Romo + 4roky bezplatný servis po registraci

4 roky bezplatný servis
Neohodnoceno
Značka: Romo
ZDARMAZDARMA
CHLADNIČKA KOMBINOVANÁ CRD401A+ Romo + 4roky bezplatný servis po registraci
12 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Kombinovaná chladnička s mrazákem dole;
energetická třída A+;
objem chladničky 275 l;
objem mrazničky 100 l;
výdrž bez proudu 20 h;
bílé barevné provedení;
2 kompresory;
rozměry (V x Š x H): 195,5 x 69,5 x 62,5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinovaná chladnička se dvěma kompresory. 
 
Nízkoteplotní Fresh zóna

Elegantní, výsuvná a prostorná nízkoteplotní FRESH ZÓNA umožňuje déle skladovat čerstvé maso, ryby apod. Přídavný výparník umístěný za touto zónou zajišťuje teplotu mezi 0 °C až +3 °C. Zásuvka 0 °C FRESH ZÓNY se pohodlně vysouvá díky teleskopickým pojezdům a navíc lze zásuvku otevřít nebo i vyjmout už při otevření dveří v úhlu 90°. Zakřivené dno zásuvky umožňuje lepší cirkulaci vzduchu a tím rovnoměrné chlazení potravin.

2 kompresory

Některé kombinované chladničky disponují dvěma kompresory, které zajišťují nezávislý provoz chladničky a mrazničky. Lze tedy samostatně vypnout chladící nebo mrazící část dle potřeby (například při odjezdu na dovolenou). Dva kompresory také zajišťují vysoký výkon pro rychlé zchlazení nebo zmrazení potravin.

Fast Freeze

Při běžném zmrazování při teplotě od -5 do -15 °C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potraviny. Tyto krystaly ničí jemnou vnitřní strukturu a po jejich rozmrazení je většina výživných látek a minerálů obsažena v odmražené vodě. Při použití funkce FAST FREEZE (rychlé mrazení) v kombinovaných chladničkách a mrazácích Romo, klesá teplota rychle pod -18 °C. Při této teplotě je proces zmražení rychlý a krystaly vody neničí strukturu uvnitř čerstvých potravin. Tato funkce také zabraňuje prudkému nárůstu teploty uvnitř mrazáku např. po vložení většího množství čerstvých potravin a uchovává tak ostatní zmražené výrobky v bezpečné teplotě.

Díky kvalitnímu mrazícímu okruhu s vyšší rychlostí oběhu chladiva doplněného o kvalitní kompresor a izolaci poskytují mrazničky Romo vysoký mrazící výkon při zachování nízké spotřeby elektrické energie. Mrazničky Romo patří mezi mrazničky s výjimečnou mrazící kapacitou až 24 kg/24 hodin. Takto je zaručeno, že potravina bude rychle zmrazena bez rizika zkažení a tím má delší životnost při skladování.

 

Nízká hlučnost

Díky speciálním technickým řešením a použitým materiálům, pracují chladničky Romo velmi tiše a splňují nejpřísnější evropské požadavky.

Energetická třída A+

Takto označená chladnička nebo mraznička je zařazena do energetické třídy A+.

 
 • Energetická třída A+
 • Klimatická třída SN-T;
 • hlučnost 40 dB(A)
 • Šířka 70 cm;
 • barevné provedení: bílá;
 • 2 kompresory;
 • celkový hrubý objem 401 l;
 • elektronické řízení teploty s mechanickým ovládáním (2x otočný ovladač termostatu + indikátory provozu chladničky a mrazničky, indikátor zvýšené teploty a režimu „Super mražení“);
 • možnost změny směru otevírání dveří;
 • roční spotřeba energie 319 kWh;
 • rozměry (V x Š x H): 195,5 x 69,5 x 62,5 cm; 

Chladici čast: čistý objem chladničky 275 l; vnitřní osvětlení; automatické odmrazování; SUPER FRESH BOX - oddíl s výklopným krytem pro přechovávání rychle se kazících potravin; 3 nastavitelné police z bezpečnostního skla; 2 zásuvky na ovoce a zeleninu; hluboká police na lahve ve dveřích; police s krytem ve dveřích; 2 standardní závěsné police ve dveřích; držák na vajíčka; 

Mrazici čast: čistý objem mrazničky 100 l (****); manuální odmrazování; funkce „Super mražení“; mrazící výkon 15 kg/24 h; výdrž bez proudu 20 h; 3 celoplastové výsuvné boxy; forma na ledové kostky

Doplňkové parametry

Kategorie: Vícedvéřové / Kombinované
Barva: bílá
? Hloubka (cm): 63
? Šířka (cm): 70
? Výška (cm): 196
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: