Naše prodejna jako celek spadá do povolených výjimek a tak můžeme mít otevřeno ✅ Prosím, v zájmu zdraví vás i nás dbejte na dodržování odstupu alespoň 2 metry a preferujte platbu platební kartou. ✅ Vstupujte pouze se zakrytými ústy i NOSEM ✅ U všech vchodů je pro vás připravena dezinfekce ✅ Stále jsme pro vás na telefonu: 568 624 054, e-mailu: info@elektrodufek.cz, či e-shopu: www.pohodlnenakupovani.cz Děkujeme za pochopení a ohleduplnost. Luboš Dufek

LORD W3 - pračka předem plněná - záruka na 5 let zdarma

ZdarmaZdarma 13 999 Kč –14 %
LORD W3
13 999 Kč –14 % 11 999 Kč
Skladem v e-shopu
 
Moderní, předem plněná pračka LORD W3 s 5-ti letou zárukou ZDARMA spotřebuje o 10% méně energie než ostatní pračky v energetické třídě A+++. Díky své špičkové technologii dokáže rozpoznat množství vloženého prádla 1-7 kg, přizpůsobit tomu spotřebu vody a elektrické energie. 
Český polep panelu je součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LORD W3
 
Moderní, předem plněná pračka LORD W3 s 5-ti letou zárukou ZDARMA spotřebuje o 10% méně energie než ostatní pračky v energetické třídě A+++. Díky své špičkové technologii dokáže rozpoznat množství vloženého prádla 1-7 kg, přizpůsobit tomu spotřebu vody a elektrické energie. 
Otáčky pro odstředění je možné regulovat dle zvoleného programu, max. až 1 200 ot/min. Automatický systém vyváženosti neustále kontroluje rozložení prádla a zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení.
Pračka LORD disponuje 15-ti programy, které plně uspokojí nejnáročnější potřeby vaší domácnosti. Oceníte zejména několik šetrných programů, jako jsou bavlna 20° a 40°C, jemné/hedvábí 30°C, vlna 30°C nebo program rychlé praní na 15/30 min. Model disponuje i přednastavenými Eco programy. Navíc je možné, díky technologii SpeedPerfect, vybrané programy zkrátit, aby bylo praní co nejrychlejší. V případě použití funkce EcoPerfect se prací cyklus prodlouží a optimalizuje se spotřeba vody a elektrické energie.
Velký, přehledný a dotykový displej umožňuje neustálou kontrolu nad zvolenými programy, usnadňuje veškerá nastavení a nepřetržitě informuje o průběhu praní. Samozřejmostí je také odložení začátku praní až o 24 hod.
Pračka LORD je vybavena BLDC invertor motorem. Ten je díky své moderní a bezuhlíkové technologii velmi odolný a úsporný, nedochází k nežádoucím vibracím a hluku. Výrobek je velmi tichý, jeho hlučnost je pouze 54 dB.
Design a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům a byly neustále aktuální. Bočnice pračky jsou vyrobeny v takovém tvaru, který zajišťuje její maximální stabilitu, snižuje vibrace a případný hluk.
Celonerezový buben má speciální unikátní strukturu, která je vysoce šetrná k vašemu prádlu, zabraňuje jeho nežádoucímu pomačkání a umožňuje snadnou údržbu.
 
Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.
 
LORD W3
Energetická třída: A+++ -10 %
Množstevní automatika: kapacita max.7 kg
Maximální otáčky při odstředění: 1200/min
15 pracích programů: Bavlna 20 / 40 / 40 Eco / 40 předpírka / 60 / 60 Eco / 
90°C, Snadná údržba 20 / 40°C, Jemné / hedvábí 30°C, Vlna/ruční praní 30°C, 
Extra máchání / škrobení, Krátký cyklus 15 / 30 min., Rychlé praní / mix, 
Vypouštění / otáčky
Speciální funkce: Eco - šetrné praní, Quick - rychlé praní, Doplnění prádla
Dotykový displej (volba rychlosti otáček, rychlost/Eco, nastavení ukončení 
programu, start/pauza s funkcí doplnění prádla)
Nastavení ukončení programu max. 24h
Indikátor zbývajícího času do konce programu
Dětská pojistka
Vizuální a akustický indikátor konce programu
LED – Displej (barva LED: žlutá)
Extra tichý chod 54 dB (A)
Ekonomický a tichý BLDC invertor motor
Rozměry: (V׊×H) 84,8 × 60 × 59 cm
 
Prací programy W3
1 Bavlna 20°C
2 Bavlna 40°C
3 Bavlna 40°C Eco
4 Bavlna 40°C předpírka
5 Bavlna 60°C
6 Bavlna 60°C Eco
7 Bavlna 90°C
8 Snadná údržba 20°C
9 Snadná údržba 40°C
10 Jemné / hedvábí 30°C
11 Vlna / ruční praní 30°C
12 Extra máchání / škrobení
13 Krátký cyklus 15/30min
14 Rychlé praní / mix
15 Vypouštění / otáčky
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Předem plněné
Barva: bílá
Energetická třída: A+++
? Hloubka (cm): 62
? Šířka (cm): 60
? Výška (cm): 85

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: