WEI94AS PRAČKA GORENJE předem plněná

ÚSPORNÝ SPOTŘEBIČ "A"
Neohodnoceno
Značka: Gorenje
9 990 Kč
Skladem v e-shopu

Předem plněná pračka GORENJE WEI94AS

  • přední plnění
  • třída energetické účinnosti A
  • kapacita 9 kg
  • 1 400 ot/min
  • LED display
  • 16 programů
  • buben Waveactive
  • invertorový motor PowerDrive
  • funkce SteamTech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní pomocník do domácnosti

Předem plněná pračka GORENJE WEI94AS  z produktové řady Essential v bílém provedení a energetické třídě A představuje dokonalou kombinaci technologií pro ty nejlepší výsledky praní při velmi nízké spotřebě elektrické energie. Pračka s přehledným LED displejem je vybavena unikátním bubnem WaveActive, jehož jedinečný vlnový profil spolu se speciálními vlnovými 3D žebry perfektně a šetrně vypere vaše prádlo, aniž by se příliš pomačkalo. Stabilní velká dvířka, která se dají otevřít až do 180° eliminují nepříjemné skřípání a vrzání.

Dokonalá a jemná péče o váš šatník

Volně stojící pračka GORENJE WEI94AS je vybavena funkcí SteamTech, která na konci zvoleného pracího programu prádlo dodatečně ošetří parou AllergySteam do hloubky. Díky tomu bude vaše prádlo hebké, naprosto čisté, zbavené pachů a bakterií a ještě navíc méně pomačkané. Pračka má celkem 16 programů. Intenzivní a rychlý program PowerWash 59´ je ideální pro menší várku prádla, kterou vypere za méně než jednu hodinu. Program ShirtsSteam je maximálně přizpůsobený pro praní košil, které budou nejen důkladně čisté, ale také méně zmačkané.

Spolehlivý motor a výkon

Automatickou pračku GORENJE WEI94AS  s kapacitou 9 kg pohání tichý, ale velmi výkonný invertorový motor PowerDrive, který zajišťuje hladký chod a dlouhou životnost pračky. Tento elektronicky řízený motor při každém cyklu šetří spotřebovanou energii, čas, a tím i váš rozpočet. Vyšší stabilitu a podstatně nižší hladinu hluku při praní také zajištují boční a spodní panely Stable Tech.

 

Pračka předem plněná

Třída energetické účinnosti A
Účinek odstředění B
Maximální počet otáček odstředění (rpm) 1400 rpm
Jmenovitá kapacita v kg bavlněné látky u standardního programu pro bavlnu pro praní při 60°C s celou náplní, nebo u standardního programu pro bavlnu pro praní při 40°C s celou náplní podle toho, která hodnota je menší (kg) 9,0 Kg

Steam Tech
Dodatečné ošetření párou na konci vybraného programu významně redukuje tvorbu záhybů, odstraňuje pachy a bakterie. Vaše oblečení bude důkladně čisté, méně pomačkané a hebké na dotyk.

PowerWash 59'
Díky tomuto rychlému a intenzivnímu pracímu programu, vhodnému pro poloviční náplň, vám na vyprání vašeho oblečení stačí méně než jedna hodina.

ShirtsSteam
Program ShirtsSteam je šitý na míru speciálně pro praní košil, aby se zajistilo, že jsou nejen důkladně čisté, ale i méně zmačkané, takže nebudete muset ztrácet příliš častým žehlením.

SterilTub - Samočistící program bubnu pračky
Praní s pracím práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro tvorbu bakterií, které by mohly způsobit nepříjemný zápach prádla. SterilTub odstraní jakékoliv bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět.

LED display
16 programů
Dodatečné programy Dětské prádlo, Košile, PowerWash 59´, Rychlý 20´, Program pro materiály a oděvy z peří a prachového peří, Eco 40-60 °C, Domácí mazlíčci, Denní praní

hmotnost : 75.3 kg

Rozměry: (V x Š x H) 85 x 60 x 61 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: